Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

NERF ULTRA SPEED

NERF ULTRA SPEED to blaster z edycji NERF ULTRA. Jest to większy, w pełni automatyczny miotacz rzutek NERF ULTRA.
Więcej informacji
W MAGAZYNIE 1 szt
Záruka: 24 měsíců, Výrobce / značka: Hasbro

Z tej samej kategorii

NERF ULTRA SPEED to blaster z edycji NERF ULTRA. Jest to większy, w pełni automatyczny miotacz rzutek NERF ULTRA.

Posiada zintegrowaną, masywną kolbę. W górnej części znajduje się drążek taktyczny. Pod kolbą przewidziano miejsce na umieszczenie zapasowego magazynka, który jest częścią opakowania (opakowanie zawiera więc 2 magazynki, każdy na 12 rzutek).

Jest to w pełni automatyczny elektryczny blaster. Oznacza to, że do jego działania potrzebne są baterie - 6x 1,5V typu C. Baterie nie są zawarte w opakowaniu.

Zaletą tego miotacza jest szybka kadencja ognia. Producent podaje prędkość strzelania 7 strzał na sekundę, co jest naprawdę solidną wartością.

Dostawa obejmuje 24 rzutki NERF ULTRA ACCUTRIKE. Uwaga! Blaster NERF ULTRA SPEED działa tylko z rzutkami NERF ULTRA i NERF ULTRA ACUTRIKE. Opakowanie zawiera 24 szt. rzutek NERF ULTRA ACCUSTRIKE. W naszym sklepie internetowym możesz dokupić dodatkowe rzutki ULTRA jako dodatkowe akcesoria. Ten miotacz nie działa z klasycznymi rzutkami NERF ELITE!!!!Pakiet zawiera:
  • Blaster — NERF ULTRA SPEED
  • 24 szt. rzutek NERF ULTRA ACCUSTRIKE
  • 2x magazynek NERF ULTRA na 12 rzutek
  • Instrukcja


Seria NERF ULTRA

NERF ULTRA to seria premium wyrzutni na strzałki, w kolorze biało-pomarańczowym i złotym, o specyficznym designie ULTRA. Ta seria charakteryzuje się relatywnie wysokiej jakości wyrzutniami o wysokiej jakości wykonania. Seria obejmuje wyrzutnie ręczne oraz zasilane elektrycznie. 

Wszystkie wyrzutnie z tej serii są kompatybilne wyłącznie ze specjalnymi strzałkami ULTRA. Są to strzałki o bardziej opływowym kształcie i lepszych właściwościach strzeleckich. Strzałek ELITE nie można używać z wyrzutniami ULTRA, podobnie strzałek ULTRA nie można używać z pozostałymi wyrzutniami NERF.

Ostrzeżenie bezpieczeństwa:
wyrzutnie NERF strzelają pociskami o prędkości wylotowej 50-100 FPS w zależności od typu wyrzutni. Z tego powodu podczas gry należy chronić oczy! NIGDY nie graj w NERF bez odpowiedniej ochrony oczu, trafienie jakimkolwiek pociskiem w niechronione oko może spowodować poważne uszkodzenie oka, a nawet utratę wzroku!
Nieruchomości
Akcesoria w opakowaniu: 2x taca na 12 strzał
Ilość amunicji w opakowaniu: 24 Ks
Metoda wykonania: Do tacek (Clip System)
Potrzebujesz baterii?: Tak
Rodzaj: Automatycznie
Rodzaj amunicji: ULTRA strzałka
Rok publikacji: 2022
Rozmiar: Duży
Zalecany wiek: od 8 lat
Zasięg: ponad 25 m
Wymiary
Délka: 65 cm
Šířka: 7 cm
Výška: 28 cm
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF ULTRA SPEED | nerfmarket.pl
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"37","povinne":"Pozycja obowi\u0105zkowa","neopravnen":"Brak uprawnie\u0144 do przeprowadzenia \u017c\u0105danej operacji. Nale\u017cy sprawdzi\u0107, czy jeste\u015b nadal zalogowany i masz aktywne prawo dost\u0119pu.","ok":"OK","storno":"Anuluj","odstraneni":"Usu\u0144","nacitani":"Plik si\u0119 \u0142aduje, prosz\u0119 czeka\u0107...","ano":"Tak","ne":"Nie","form_uspech":"Zmiany zosta\u0142y pomy\u015blnie zapisane","form_neuspech":"Zmiany nie zosta\u0142y zapisane. Nale\u017cy poprawi\u0107 wskazane b\u0142\u0119dy i powt\u00f3rzy\u0107 operacj\u0119.","dalsi":"Nast\u0119pne","hledat":"wyszukaj","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"godziny","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Wydarzenie si\u0119 sko\u0144czy\u0142o"}
https://www.nerfmarket.pl/
https://www.nerfmarket.pl/nerf-ultra-speed?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
W ciągu minut nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu. Potrzebujesz więcej czasu?
Długotrwała bezczynność spowodowała automatyczne wylogowanie z systemu
Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Rejestrować się

Chcę się zarejestrować!