Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

O nas - NERFMARKET.PL

Witamy na nerfmarket.pl.

Co to nerfmarket.pl?
NERFMARKET.PL to wyspecjalizowany sklep internetowy dla graczy i fanów NERF, który oferuje szeroką gamę wyrzutni i akcesoriów NERF.


Kto stoi tą stroną?
Strona jest obsługiwana przez Computer Media s.r.o. z Republiki Czeskiej. Od 6 lat specjalizujemy się w produktach NERF i prowadzimy sklepy internetowe z produktami NERF w całej Europie Środkowej. Stale się rozwijamy i cieszymy się, że teraz możemy zaoferować produkty NERF także Tobie.


Ile trwa realizacja zamówienia?
Towary, które są oznaczone jako „w magazynie”, rzeczywiście są na stanie. Dzięki temu zamówienie wysyłamy w ciągu 24 godzin. Zamówienie zazwyczaj jest dostarczane w ciągu 2-6 dni od złożenia zamówienia.


Jak mogę odebrać zamówienie?
Oferujemy następujące rodzaje dostawy:
– firma GEIS/DPD – dostawa do domu;
– Poczta Polska – dostawa do domu;
– Przesylkownia.pl – punkt odbioru, w którym możesz odebrać wysłane przez nas zamówienie.

W chwili obecnej nie jest możliwy odbiór osobisty. Nie mamy sklepów stacjonarnych w Polsce. Skupiamy się wyłącznie na sprzedaży internetowej.


Jakie są formy płatności?
Za zamówiony towar można zapłacić:
– za pobraniem przy odbiorze;
– kartą płatniczą podczas składania zamówienia;
– przelewem na rachunek bankowy.


Jak możemy się skontaktować?
Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Wyślij wiadomość na adres mailowy: info@nerfmarket.com.


Jak można dokonać reklamacji?
Towar objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Sposób reklamacji jest szczegółowo opisany w regulaminie, opublikowanym na naszej stronie internetowej.


Chcemy się ciągle doskonalić.
Wiemy, że nie jesteśmy doskonali. Możliwe jest, że na stronie znajdziesz nieścisłości w tłumaczeniach lub inne drobne niespójności. Nadal pracujemy nad tym, aby było coraz lepiej. Jeśli znajdziesz gdzieś błąd, przepraszamy za niego. Będziemy wdzięczni, jeśli nas o tym poinformujesz.

O nas - NERFMARKET.PL | nerfmarket.pl
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"37","povinne":"Pozycja obowi\u0105zkowa","neopravnen":"Brak uprawnie\u0144 do przeprowadzenia \u017c\u0105danej operacji. Nale\u017cy sprawdzi\u0107, czy jeste\u015b nadal zalogowany i masz aktywne prawo dost\u0119pu.","ok":"OK","storno":"Anuluj","odstraneni":"Usu\u0144","nacitani":"Plik si\u0119 \u0142aduje, prosz\u0119 czeka\u0107...","ano":"Tak","ne":"Nie","form_uspech":"Zmiany zosta\u0142y pomy\u015blnie zapisane","form_neuspech":"Zmiany nie zosta\u0142y zapisane. Nale\u017cy poprawi\u0107 wskazane b\u0142\u0119dy i powt\u00f3rzy\u0107 operacj\u0119.","dalsi":"Nast\u0119pne","hledat":"wyszukaj","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"godziny","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Wydarzenie si\u0119 sko\u0144czy\u0142o"}
https://www.nerfmarket.pl/
https://www.nerfmarket.pl/o-nas-nerfmarket-pl?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
W ciągu minut nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu. Potrzebujesz więcej czasu?
Długotrwała bezczynność spowodowała automatyczne wylogowanie z systemu
Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Rejestrować się

Chcę się zarejestrować!