Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

NERF ULTRA SELECT

NERF ULTRA SELECT to limitowany blaster premium z edycji NERF ULTRA.
Więcej informacji
W MAGAZYNIE > 10 szt
Záruka: 24 měsíců

Inni klienci kupili także

NERF ULTRA SELECT to limitowany blaster premium z edycji NERF ULTRA.

Jest to większa zmotoryzowana automatyczna maszyna do nowego typu specjalnych rzutek NERF ULTRA. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, zarówno kadencją, jak i dużym zasięgiem (producent podaje zasięg do 36 metrów, ale w rzeczywistości jest mniej).

Wykorzystuje specjalny typ magazynka z podwójnym klipsem na 2x10 strzał. Pistolet jest wyposażony w dwa rodzaje rzutek - rzutki NERF ULTRA (czarne rzutki ULTRA z pomarańczową główką) oraz rzutki NERF ULTRA ACCUSTRIKE (szare rzutki z czerwoną główką). Możliwe jest jednoczesne umieszczenie obu magazynków w korpusie i przełączanie się między nimi podczas walki. Jeśli masz inny rodzaj strzałek w każdym magazynku, możesz przełączać się między strzałkami, które strzelasz podczas walki. Możliwość przełączania się między magazynkami i dwoma rodzajami strzał ULTRA to największa osobliwość tej marynarki.

Po raz pierwszy na tej marynarce pojawiają się nowe strzały ULTRA ACCUTRIKE.

Uwaga! NERF ULTRA SELECT działa tylko ze strzałkami NERF ULTRA i NERF ULTRA ACUTRIKE. Standardowo w opakowaniu znajduje się 10 + 10 sztuk tych strzał. Dodatkowe rzutki ULTRA ONE można dokupić w naszym e-sklepie jako dodatkowe akcesoria.

Do działania wymagane są 6 baterii 1,5 V C. Nie są zawarte w pakiecie.

Pakiet zawiera:
NERF ULTRA SELECT
10 sztuk strzał NERF ULTRA
10 strzał NERF ULTRA ACCUSTRIKE
Podwójna taca
Instrukcje

Seria NERF ULTRA

NERF ULTRA to seria premium wyrzutni na strzałki, w kolorze biało-pomarańczowym i złotym, o specyficznym designie ULTRA. Ta seria charakteryzuje się relatywnie wysokiej jakości wyrzutniami o wysokiej jakości wykonania. Seria obejmuje wyrzutnie ręczne oraz zasilane elektrycznie. 

Wszystkie wyrzutnie z tej serii są kompatybilne wyłącznie ze specjalnymi strzałkami ULTRA. Są to strzałki o bardziej opływowym kształcie i lepszych właściwościach strzeleckich. Strzałek ELITE nie można używać z wyrzutniami ULTRA, podobnie strzałek ULTRA nie można używać z pozostałymi wyrzutniami NERF.

Ostrzeżenie bezpieczeństwa:
wyrzutnie NERF strzelają pociskami o prędkości wylotowej 50-100 FPS w zależności od typu wyrzutni. Z tego powodu podczas gry należy chronić oczy! NIGDY nie graj w NERF bez odpowiedniej ochrony oczu, trafienie jakimkolwiek pociskiem w niechronione oko może spowodować poważne uszkodzenie oka, a nawet utratę wzroku!

Z tej samej kategorii

Nasza ocena
Niezawodność:
Nieruchomości
Ilość amunicji w opakowaniu: 20 Ks
Metoda wykonania: Do tacek (Clip System)
Potrzebujesz baterii?: Tak
Rodzaj: Półautomatyczny
Rodzaj amunicji: ULTRA strzałka
Rok publikacji: 2021
Rozmiar: Duży
Zalecany wiek: od 8 lat
Zasięg: ponad 25 m
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF ULTRA SELECT | nerfmarket.pl
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"37","povinne":"Pozycja obowi\u0105zkowa","neopravnen":"Brak uprawnie\u0144 do przeprowadzenia \u017c\u0105danej operacji. Nale\u017cy sprawdzi\u0107, czy jeste\u015b nadal zalogowany i masz aktywne prawo dost\u0119pu.","ok":"OK","storno":"Anuluj","odstraneni":"Usu\u0144","nacitani":"Plik si\u0119 \u0142aduje, prosz\u0119 czeka\u0107...","ano":"Tak","ne":"Nie","form_uspech":"Zmiany zosta\u0142y pomy\u015blnie zapisane","form_neuspech":"Zmiany nie zosta\u0142y zapisane. Nale\u017cy poprawi\u0107 wskazane b\u0142\u0119dy i powt\u00f3rzy\u0107 operacj\u0119.","dalsi":"Nast\u0119pne","hledat":"wyszukaj","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"godziny","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Wydarzenie si\u0119 sko\u0144czy\u0142o"}
https://www.nerfmarket.pl/
https://www.nerfmarket.pl/nerf-ultra-select?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
W ciągu minut nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu. Potrzebujesz więcej czasu?
Długotrwała bezczynność spowodowała automatyczne wylogowanie z systemu
Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Rejestrować się

Chcę się zarejestrować!