Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

NERF ULTRA DORADO

NERF ULTRA DORADO to zasilana elektrycznie wyrzutnia z serii i o kolorystyce NERF ULTRA, korzystająca z nowego, specjalnego typu strzałek NERF ULTRA.

Więcej informacji
W MAGAZYNIE 2 szt
183,65 zł
Záruka: 24 měsíců

Inni klienci kupili także

NERF ULTRA DORADO to wyrzutnia z serii i o kolorystyce NERF ULTRA, korzystająca z nowego, specjalnego typu strzałek NERF ULTRA. Jest to wyrzutnia zasilana elektrycznie, co oznacza, że jednym przyciskiem pod spustem uruchamia się silnik, a każde naciśnięcie spustu powoduje wystrzelenie jednej strzałki. Konstrukcja NERF ULTRA DORADO nawiązuje do wyrzutni NERF ULTRA TWO.

Wyrzutnia charakteryzuje się większą mocą i dużym deklarowanym zasięgiem strzału (producent podaje zasięg do 36 metrów, w rzeczywistości jest on jednak mniejszy). Wyrzutnia korzysta z magazynka bębenkowego na 6 strzałek. Wyrzutnię załadowuje się od tyłu, bezpośrednio do bębenka. Dzięki temu gracz wie, ile amunicji mu pozostało, a ile wystrzelono.

Wyrzutnia jest wyposażona w uchwyt nad lufą, który pozwala łatwo przenosić ją w ręku. Górna część uchwytu ma szynę taktyczną do doczepienia akcesoriów. Ponadto nad lufą znajduje się miejsce na 6 zapasowych strzałek. Stałym elementem wyrzutni jest całkiem masywna kolba. 

Do wyrzutni dołączono nowe strzałki NERF ULTRA. Mają one lekką piankę i ulepszoną głowicę o nowym kształcie zakończenia. Strzałki mają na końcu skrzydełka, które poprawiają tor lotu. Ten typ strzałek zapewnia większą celność i zasięg strzału. Co interesujące, w odróżnieniu od innych wyrzutni z serii ULTRA, do tej wyrzutni są dołączone strzałki o kolorze żółtym.

Uwaga! Wyrzutnia NERF ULTRA DORADO działa wyłącznie ze strzałkami NERF ULTRA. W zestawie znajduje się 12 takich strzałek. Dodatkowe strzałki ULTRA ONE można dokupić w naszym sklepie internetowym jako akcesoria.

Wyrzutnia do działania wymaga 6 baterii AA 1,5 V (nie są dołączone do zestawu).

Zestaw zawiera:

  • wyrzutnię – NERF ULTRA DORADO;
  • 12 strzałek NERF ULTRA;
  • instrukcję.


Seria NERF ULTRA

NERF ULTRA to seria premium wyrzutni na strzałki, w kolorze biało-pomarańczowym i złotym, o specyficznym designie ULTRA. Ta seria charakteryzuje się relatywnie wysokiej jakości wyrzutniami o wysokiej jakości wykonania. Seria obejmuje wyrzutnie ręczne oraz zasilane elektrycznie. 

Wszystkie wyrzutnie z tej serii są kompatybilne wyłącznie ze specjalnymi strzałkami ULTRA. Są to strzałki o bardziej opływowym kształcie i lepszych właściwościach strzeleckich. Strzałek ELITE nie można używać z wyrzutniami ULTRA, podobnie strzałek ULTRA nie można używać z pozostałymi wyrzutniami NERF.

Ostrzeżenie bezpieczeństwa:
wyrzutnie NERF strzelają pociskami o prędkości wylotowej 50-100 FPS w zależności od typu wyrzutni. Z tego powodu podczas gry należy chronić oczy! NIGDY nie graj w NERF bez odpowiedniej ochrony oczu, trafienie jakimkolwiek pociskiem w niechronione oko może spowodować poważne uszkodzenie oka, a nawet utratę wzroku!

Z tej samej kategorii

Nieruchomości
Ilość amunicji w opakowaniu: 12 Ks
Metoda wykonania: Do bębna
Potrzebujesz baterii?: Tak
Rodzaj: Półautomatyczny
Rodzaj amunicji: ULTRA strzałka
Rok publikacji: 2020
Rozmiar: Średni
Zalecany wiek: od 8 lat
Zasięg: ponad 25 m
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF ULTRA DORADO | nerfmarket.pl
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"37","povinne":"Pozycja obowi\u0105zkowa","neopravnen":"Brak uprawnie\u0144 do przeprowadzenia \u017c\u0105danej operacji. Nale\u017cy sprawdzi\u0107, czy jeste\u015b nadal zalogowany i masz aktywne prawo dost\u0119pu.","ok":"OK","storno":"Anuluj","odstraneni":"Usu\u0144","nacitani":"Plik si\u0119 \u0142aduje, prosz\u0119 czeka\u0107...","ano":"Tak","ne":"Nie","form_uspech":"Zmiany zosta\u0142y pomy\u015blnie zapisane","form_neuspech":"Zmiany nie zosta\u0142y zapisane. Nale\u017cy poprawi\u0107 wskazane b\u0142\u0119dy i powt\u00f3rzy\u0107 operacj\u0119.","dalsi":"Nast\u0119pne","hledat":"wyszukaj","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"godziny","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Wydarzenie si\u0119 sko\u0144czy\u0142o"}
https://www.nerfmarket.pl/
https://www.nerfmarket.pl/nerf-ultra-dorado?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
W ciągu minut nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu. Potrzebujesz więcej czasu?
Długotrwała bezczynność spowodowała automatyczne wylogowanie z systemu
Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Rejestrować się

Chcę się zarejestrować!