Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

NERF ULTRA AMP

Wyrzutnia zasilana elektrycznie NERF ULTRA AMP z wymiennymi magazynkami CLIP na strzałki NERF ULTRA.

Więcej informacji
BRAK W MAGAZYNIE
Záruka: 24 měsíců, Výrobce / značka: Hasbro

Inni klienci kupili także

Wyrzutnia zasilana elektrycznie NERF ULTRA AMP z wymiennymi magazynkami CLIP na strzałki NERF ULTRA.

To pierwsza wyrzutnia z serii ULTRA z systemem wymiennych magazynków. W zestawie z magazynkiem na 6 strzałek ULTRA.

Jako że jest to wyrzutnia zasilana elektrycznie, do działania potrzebuje 6 baterii AA 1,5 V. Baterie nie są dołączone do zestawu. 

Wyrzutnia jest całkiem dobrze wyposażona. Ma zintegrowaną rękojeść z przodu pod lufą. Na górze korpusu znajduje się szyna taktyczna do doczepienia akcesoriów, natomiast z tyłu wyrzutni gniazdo na kolbę. Nad lufą znajduje się celownik z przezroczystą soczewką. 

To bardzo udana wyrzutnia z serii ULTRA, którą można wyposażyć w wiele akcesoriów. Jej wygląd nawiązuje do popularnej wyrzutni STRYFE z serii ELITE.

Zestaw zawiera:

  • wyrzutnię – NERF ULTRA AMP (wraz z magazynkiem);
  • 6 strzałek ULTRA;
  • instrukcję.


Seria NERF ULTRA

NERF ULTRA to seria premium wyrzutni na strzałki, w kolorze biało-pomarańczowym i złotym, o specyficznym designie ULTRA. Ta seria charakteryzuje się relatywnie wysokiej jakości wyrzutniami o wysokiej jakości wykonania. Seria obejmuje wyrzutnie ręczne oraz zasilane elektrycznie. 

Wszystkie wyrzutnie z tej serii są kompatybilne wyłącznie ze specjalnymi strzałkami ULTRA. Są to strzałki o bardziej opływowym kształcie i lepszych właściwościach strzeleckich. Strzałek ELITE nie można używać z wyrzutniami ULTRA, podobnie strzałek ULTRA nie można używać z pozostałymi wyrzutniami NERF.

Ostrzeżenie bezpieczeństwa:
wyrzutnie NERF strzelają pociskami o prędkości wylotowej 50-100 FPS w zależności od typu wyrzutni. Z tego powodu podczas gry należy chronić oczy! NIGDY nie graj w NERF bez odpowiedniej ochrony oczu, trafienie jakimkolwiek pociskiem w niechronione oko może spowodować poważne uszkodzenie oka, a nawet utratę wzroku!

Z tej samej kategorii

Nieruchomości
Akcesoria w opakowaniu: 1x taca na 6 strzał
Metoda wykonania: Do tacek (Clip System)
Potrzebujesz baterii?: Tak
Rodzaj: Półautomatyczny
Rodzaj amunicji: ULTRA strzałka
Rok publikacji: 2021
Rozmiar: Średni
Zalecany wiek: od 8 lat
Zasięg: 20 - 25 m
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF ULTRA AMP | nerfmarket.pl
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"37","povinne":"Pozycja obowi\u0105zkowa","neopravnen":"Brak uprawnie\u0144 do przeprowadzenia \u017c\u0105danej operacji. Nale\u017cy sprawdzi\u0107, czy jeste\u015b nadal zalogowany i masz aktywne prawo dost\u0119pu.","ok":"OK","storno":"Anuluj","odstraneni":"Usu\u0144","nacitani":"Plik si\u0119 \u0142aduje, prosz\u0119 czeka\u0107...","ano":"Tak","ne":"Nie","form_uspech":"Zmiany zosta\u0142y pomy\u015blnie zapisane","form_neuspech":"Zmiany nie zosta\u0142y zapisane. Nale\u017cy poprawi\u0107 wskazane b\u0142\u0119dy i powt\u00f3rzy\u0107 operacj\u0119.","dalsi":"Nast\u0119pne","hledat":"wyszukaj","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"godziny","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Wydarzenie si\u0119 sko\u0144czy\u0142o"}
https://www.nerfmarket.pl/
https://www.nerfmarket.pl/nerf-ultra-amp?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
W ciągu minut nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu. Potrzebujesz więcej czasu?
Długotrwała bezczynność spowodowała automatyczne wylogowanie z systemu
Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Rejestrować się

Chcę się zarejestrować!