Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

NERF ELITE 2.0 - PHOENIX CS-6

NERF ELITE 2.0 – PHOENIX CS-6 to mniejsza wyrzutnia zasilana elektrycznie z magazynkiem na 6 strzałek. Jest wyposażona w solidny celownik, można do niej dołączyć wiele akcesoriów.
Więcej informacji
W MAGAZYNIE > 10 szt
Záruka: 24 měsíců, Výrobce / značka: Hasbro

Inni klienci kupili także

NERF ELITE 2.0 – PHOENIX CS-6 to wyrzutnia o rozmiarze małym po średnio-wielki, na klasyczne strzałki ELITE.

Do wyrzutni wkłada się magazynek typu Clip System, który mieści 6 strzałek. PHOENIX CS-6 jest wyposażony w dwie szyny taktyczne na górze wyrzutni, jedną po stronie dolnej, jedną po każdej stronie bocznej wyrzutni, gniazdo do połączenia z kolbą z tyłu wyrzutni oraz gniazdo na lufie na ewentualne akcesoria. Tak jak u innych wyrzutni z serii ELITE 2.0, również w tym przypadku konstrukcja jest modułowa i do wyrzutni można dołączać wiele akcesoriów. W skład zestawu wchodzi solidny celownik.

Do działania potrzebne są 4 baterie AA 1,5 V (baterie nie są dołączone do zestawu). Tak jak większość półautomatycznych wyrzutni zasilanych elektrycznie, także tutaj jednym przyciskiem uruchamia się silnik, a po każdym naciśnięciu spustu wyrzutnia wystrzeliwuje jedną strzałkę. Z oddaniem strzału bez potrzeby przeładowywania poradzi sobie także fizycznie słabszy gracz czy mniejsze dziecko.

Zestaw zawiera:

  • wyrzutnięPHOENIX CS-6;
  • 12 strzałek ELITE – 6 szaroniebieskich + 6 pomarańczowych;
  • celownik, który można połączyć z szyną taktyczną;
  • instrukcję.

Seria Nerf ELITE 2.0 jest następcą popularnej serii Nerf ELITE. Obie te serie wyrzutni NERF ELITE stanowią podstawową serię wyrzutni NERF, odpowiednich dla wszystkich graczy. ELITE to proste wyrzutnie, które opanuje każdy nowicjusz, są również uwielbiane przez doświadczonych graczy, dzięki niezawodności i modułowej konstrukcji. 

Seria ELITE 2.0 jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka dzięki niestandardowemu połączeniu kolorów: szaroniebieskiego i pomarańczowego. Kolejną cechą charakterystyczną serii ELITE 2.0, w odróżnieniu od innych serii, jest większa liczba strzałek dostarczanych wraz z wyrzutnią. W serii ELITE 2.0 jest zazwyczaj 2x więcej strzałek niż można załadować do wyrzutni, mają one dwie wersje kolorystyczne – szaroniebieską i pomarańczową.

Ostrzeżenie bezpieczeństwa:
wyrzutnie NERF strzelają pociskami o prędkości wylotowej 50-100 FPS w zależności od typu wyrzutni. Z tego powodu podczas gry należy chronić oczy! NIGDY nie graj w NERF bez odpowiedniej ochrony oczu, trafienie jakimkolwiek pociskiem w niechronione oko może spowodować poważne uszkodzenie oka, a nawet utratę wzroku!

Z tej samej kategorii

Nasza ocena
Niezawodność:
Nieruchomości
Akcesoria w opakowaniu: 1x taca na 12 strzał
Ilość amunicji w opakowaniu: 12 Ks
Metoda wykonania: Do tacek (Clip System)
Potrzebujesz baterii?: Tak
Pozostałe akcesoria w opakowaniu: Optika
Prędkość wylotowa: 70 - 80 FPS
Rodzaj: Półautomatyczny
Rodzaj amunicji: ELITE strzałka
Rok publikacji: 2020
Rozmiar: Średni
Zalecany wiek: od 8 lat
Zasięg: 20 - 25 m
Wymiary
Šířka: 40 cm
Výška: 31 cm
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF ELITE 2.0 - PHOENIX CS-6 | nerfmarket.pl
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"37","povinne":"Pozycja obowi\u0105zkowa","neopravnen":"Brak uprawnie\u0144 do przeprowadzenia \u017c\u0105danej operacji. Nale\u017cy sprawdzi\u0107, czy jeste\u015b nadal zalogowany i masz aktywne prawo dost\u0119pu.","ok":"OK","storno":"Anuluj","odstraneni":"Usu\u0144","nacitani":"Plik si\u0119 \u0142aduje, prosz\u0119 czeka\u0107...","ano":"Tak","ne":"Nie","form_uspech":"Zmiany zosta\u0142y pomy\u015blnie zapisane","form_neuspech":"Zmiany nie zosta\u0142y zapisane. Nale\u017cy poprawi\u0107 wskazane b\u0142\u0119dy i powt\u00f3rzy\u0107 operacj\u0119.","dalsi":"Nast\u0119pne","hledat":"wyszukaj","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"godziny","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Wydarzenie si\u0119 sko\u0144czy\u0142o"}
https://www.nerfmarket.pl/
https://www.nerfmarket.pl/nerf-elite-2-0-phoenix-cs-6?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
W ciągu minut nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu. Potrzebujesz więcej czasu?
Długotrwała bezczynność spowodowała automatyczne wylogowanie z systemu
Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Rejestrować się

Chcę się zarejestrować!