Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

NERF ELITE 2.0 - MOTOBLITZ CS-10

BESTSELLERSUPER CENA
NERF ELITE 2.0 - MOTOBLITZ CS-10 to wyjątkowy blaster z edycji ELITE 2.0, który łączy części elektryczne i ręczne w jednym.
Więcej informacji
W MAGAZYNIE > 10 szt
Záruka: 24 měsíců, Výrobce / značka: Hasbro

Inni klienci kupili także

NERF ELITE 2.0 - MOTOBLITZ CS-10 to wyjątkowy blaster z edycji ELITE 2.0, który łączy części elektryczne i ręczne w jednym. Jest to więc miotacz elektryczny i ręczny. Obie części mogą być używane oddzielnie.

Część elektryczna
Działa jak półautomatyczny blaster. Pod kolbą umieszczono zakrzywiony magazynek na 10 strzał typu ELITE. Magazynek jest na standardowym systemie CLIP, jest zdejmowany i w pełni kompatybilny z innymi magazynkami innych miotaczy ELITE. Jest to półautomat, czyli jedno naciśnięcie spustu = jeden strzał.

Do zasilania części elektrycznej wymagane są baterie - 4x AA 1,5V (baterie nie wchodzą w skład opakowania).

Część ręczna
Z przodu pod górną lufą znajduje się ręczna sekcja w stylu strzelby typu pump-action. To jest beczka z pompą na 6 strzał. Strzały ładowane są bezpośrednio do lufy od przodu. Blaster jest napinany za pomocą uchwytu pompującego pod tą dolną lufą.

Ciekawostka: Strzały z dolnej lufy pompującej można wystrzelić na dwa sposoby. Bądź jedna lotka po drugiej - jedna pompka = jeden strzał. Lub blaster można ustawić tak, aby wszystkie 6 strzał można było wystrzelić naraz za pomocą jednej pompy, która zasypuje wroga ogromną salwą.

Obie części, czyli górna elektryczna i dolna ręczna, są ze sobą nierozłączne i są w pełni zintegrowane z piaskarką.

Koło zębate
Blaster jest bardzo dobrze wyposażony. Ciekawy jest kształt celownika w górnej części. Celownika nie można zdjąć i jest mocno połączony z miotaczem. W zestawie trzy szyny taktyczne (nad celownikiem i po obu stronach).

Zawartość Paczki
  • Blaster NERF ELITE 2.0 - MOTOBLITZ CS-10
  • 22 strzał ELITE (11x pomarańczowe, 11x niebieskie)
  • Magazynek na 10 strzał 
  • Instrukcja

Seria Nerf ELITE 2.0 jest następcą popularnej serii Nerf ELITE. Obie te serie wyrzutni NERF ELITE stanowią podstawową serię wyrzutni NERF, odpowiednich dla wszystkich graczy. ELITE to proste wyrzutnie, które opanuje każdy nowicjusz, są również uwielbiane przez doświadczonych graczy, dzięki niezawodności i modułowej konstrukcji. 

Seria ELITE 2.0 jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka dzięki niestandardowemu połączeniu kolorów: szaroniebieskiego i pomarańczowego. Kolejną cechą charakterystyczną serii ELITE 2.0, w odróżnieniu od innych serii, jest większa liczba strzałek dostarczanych wraz z wyrzutnią. W serii ELITE 2.0 jest zazwyczaj 2x więcej strzałek niż można załadować do wyrzutni, mają one dwie wersje kolorystyczne – szaroniebieską i pomarańczową.

Ostrzeżenie bezpieczeństwa:
wyrzutnie NERF strzelają pociskami o prędkości wylotowej 50-100 FPS w zależności od typu wyrzutni. Z tego powodu podczas gry należy chronić oczy! NIGDY nie graj w NERF bez odpowiedniej ochrony oczu, trafienie jakimkolwiek pociskiem w niechronione oko może spowodować poważne uszkodzenie oka, a nawet utratę wzroku!

Z tej samej kategorii

Nieruchomości
Metoda wykonania: Do tacek (Clip System)
Potrzebujesz baterii?: Tak
Prędkość wylotowa: 75 - 85 FPS
Rodzaj: Półautomatyczny
Rodzaj amunicji: ELITE strzałka
Rok publikacji: 2022
Rozmiar: Średni
Zalecany wiek: od 8 lat
Zasięg: 20 - 25 m
Wymiary
Hmotnost: 0,45 kg
Šířka: 61 cm
Výška: 34,30 cm
Następna w kategorii
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF ELITE 2.0 - MOTOBLITZ CS-10 | nerfmarket.pl
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"37","povinne":"Pozycja obowi\u0105zkowa","neopravnen":"Brak uprawnie\u0144 do przeprowadzenia \u017c\u0105danej operacji. Nale\u017cy sprawdzi\u0107, czy jeste\u015b nadal zalogowany i masz aktywne prawo dost\u0119pu.","ok":"OK","storno":"Anuluj","odstraneni":"Usu\u0144","nacitani":"Plik si\u0119 \u0142aduje, prosz\u0119 czeka\u0107...","ano":"Tak","ne":"Nie","form_uspech":"Zmiany zosta\u0142y pomy\u015blnie zapisane","form_neuspech":"Zmiany nie zosta\u0142y zapisane. Nale\u017cy poprawi\u0107 wskazane b\u0142\u0119dy i powt\u00f3rzy\u0107 operacj\u0119.","dalsi":"Nast\u0119pne","hledat":"wyszukaj","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"godziny","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Wydarzenie si\u0119 sko\u0144czy\u0142o"}
https://www.nerfmarket.pl/
https://www.nerfmarket.pl/nerf-elite-2-0-motoblitz-cs-10?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
W ciągu minut nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu. Potrzebujesz więcej czasu?
Długotrwała bezczynność spowodowała automatyczne wylogowanie z systemu
Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Rejestrować się

Chcę się zarejestrować!