Nastavení soukromí
Náš web potřebuje pro svou správnou funkci soubory cookies, které využívá k technickým a analytickým účelům. Souhlasíte s jejich použitím?

NERF ELITE 2.0 - COMMANDER RD-6

SUPER CENA
NERF ELITE 2.0 - COMMANDER RD-6 to średniej wielkości wyrzutnia ręczna z magazynkiem bębenkowym na 6 strzałek, w zestawie z 12 strzałkami.
Więcej informacji
W MAGAZYNIE > 5 szt
Záruka: 24 měsíců, Výrobce / značka: Hasbro, Nerf

Inni klienci kupili także

NERF ELITE 2.0 – COMMANDER RD-6 to następca wyrzutni NERF ELITE DISRUPTOR STRONGARM, wchodzący w skład serii ELITE 2.0. To wyrzutnia ręczna na strzałki ELITE.

Najczęściej sprzedawana i najbardziej lubiana wyrzutnia teraz w nowej, lepszej wersji w ramach serii ELITE 2.0 w szaro-niebiesko-pomarańczowej kolorystyce. W odróżnieniu od swoich poprzedników, wyrzutnia ma więcej szyn taktycznych – górną na lufie, dolną pod lufą i przy rękojeści. Poza tym wyrzutnia wyposażona jest w uchwyt na smycz lub pasek. 

Wyrzutnia ma obracający się magazynek bębenkowy na 6 strzałek, który bardzo łatwo ładuje się od przodu. Nie trzeba odchylać magazynka z korpusu wyrzutni.

Ten typ wyrzutni uważany jest za absolutne podstawowy w arsenale każdego gracza Nerf. Jest idealny dla każdego, kto chce rozpocząć przygodę z Nerf, a nie wie, którą wyrzutnię kupić lub chce zarówno tanią, jak i mocną wyrzutnię z rozsądną pojemnością strzałek. COMMANDER jest także odpowiedni na różnego rodzaju imprezy, gry, wydarzenia team-buildingowe, konkursy, turnieje i inne wydarzenia.

Zestaw zawiera:

  • wyrzutnię – COMMANDER;
  • 12 strzałek – 6 szaroniebieskich + 6 pomarańczowych.

Seria Nerf ELITE 2.0 jest następcą popularnej serii Nerf ELITE. Obie te serie wyrzutni NERF ELITE stanowią podstawową serię wyrzutni NERF, odpowiednich dla wszystkich graczy. ELITE to proste wyrzutnie, które opanuje każdy nowicjusz, są również uwielbiane przez doświadczonych graczy, dzięki niezawodności i modułowej konstrukcji. 

Seria ELITE 2.0 jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka dzięki niestandardowemu połączeniu kolorów: szaroniebieskiego i pomarańczowego. Kolejną cechą charakterystyczną serii ELITE 2.0, w odróżnieniu od innych serii, jest większa liczba strzałek dostarczanych wraz z wyrzutnią. W serii ELITE 2.0 jest zazwyczaj 2x więcej strzałek niż można załadować do wyrzutni, mają one dwie wersje kolorystyczne – szaroniebieską i pomarańczową.

Ostrzeżenie bezpieczeństwa:
wyrzutnie NERF strzelają pociskami o prędkości wylotowej 50-100 FPS w zależności od typu wyrzutni. Z tego powodu podczas gry należy chronić oczy! NIGDY nie graj w NERF bez odpowiedniej ochrony oczu, trafienie jakimkolwiek pociskiem w niechronione oko może spowodować poważne uszkodzenie oka, a nawet utratę wzroku!

Z tej samej kategorii

Nasza ocena
Niezawodność:
Nieruchomości
Ilość amunicji w opakowaniu: 12 Ks
Metoda wykonania: Do bębna
Potrzebujesz baterii?: Nie
Prędkość wylotowa: 65 - 75 FPS
Rodzaj: Manuał
Rodzaj amunicji: ELITE strzałka
Rok publikacji: 2020
Rozmiar: Średni
Zalecany wiek: od 8 lat
Zasięg: 20 - 25 m
Ověřujeme pravost spotřebitelských recenzí. Recenze pochází pouze od zákazníků, kteří jsou registrováni a u kterých je známá identita minimálně v rozsahu e-mailové adresy.
NERF ELITE 2.0 - COMMANDER RD-6 | nerfmarket.pl
{"prihlaseny":0,"vikendy":"","jazyk":"37","povinne":"Pozycja obowi\u0105zkowa","neopravnen":"Brak uprawnie\u0144 do przeprowadzenia \u017c\u0105danej operacji. Nale\u017cy sprawdzi\u0107, czy jeste\u015b nadal zalogowany i masz aktywne prawo dost\u0119pu.","ok":"OK","storno":"Anuluj","odstraneni":"Usu\u0144","nacitani":"Plik si\u0119 \u0142aduje, prosz\u0119 czeka\u0107...","ano":"Tak","ne":"Nie","form_uspech":"Zmiany zosta\u0142y pomy\u015blnie zapisane","form_neuspech":"Zmiany nie zosta\u0142y zapisane. Nale\u017cy poprawi\u0107 wskazane b\u0142\u0119dy i powt\u00f3rzy\u0107 operacj\u0119.","dalsi":"Nast\u0119pne","hledat":"wyszukaj","odpocet_den":"dni","odpocet_hodina":"godziny","odpocet_minuta":"min","odpocet_sekunda":"sec","odpocet_konec":"Wydarzenie si\u0119 sko\u0144czy\u0142o"}
https://www.nerfmarket.pl/
https://www.nerfmarket.pl/nerf-elite-2-0-commander-rd-6?h=&dalsi=0&idWebHomepage=
W ciągu minut nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu. Potrzebujesz więcej czasu?
Długotrwała bezczynność spowodowała automatyczne wylogowanie z systemu
Zapomniałeś hasła?

Nie masz jeszcze konta?

Rejestrować się

Chcę się zarejestrować!